Dla ciała i ducha

Zapraszamy na:  

koncerty w Dworku Gościnnym i Jazz Barze – na specjalną prośbę zaprosimy artystów, którzy swoim programem artystycznym umilą wieczór Waszych gości (www.dworekgoscinny.pl);

wieczorne grille z kapelą góralską - grill lub tradycyjna uczta biesiadna to idealna propozycja na oryginalne spotkanie integracyjne. Pieczenie prosiaka czy barana może umilać przygrywająca na boku kapela góralska (stadninarajd.pl).

zabiegi w Uzdrowisku – w naszych sanatoriach można skorzystać np. z dobroczynnego działania kriosauny, licznych masaży i gimnastyki czy poradni alergologicznej (www.uzdrowiskoszczawnica.pl).

SPA & Wellness Modrzewie Park Hotel***** - SPA Suite oferuje szeroki wachlarz zabiegów relaksujących, upiększających na twarz i ciało marki Germaine de Capuccini oraz [comfort zone]. Propozycją na relaks jest strefa Wellness z krytym basenem z przeciwprądem, jacuzzi, sauną, turecką łaźnią oraz prysznicami zapachowymi, gdzie kolor światła będzie się zmieniał w zależności od zapachu. (www.mparkhotel.pl/pl/wypoczynek-i-spa).